Dažniausiai užduodami klausimai

 1. Aš dar turiu neišnaudotų kartų iš senojo abonemento - kada ir kaip pasikeis mano mokėjimai?
  Turimą abonementą išnaudosi senuoju būdu - jis galios tiek, kiek buvo nustatyta. Kai pasibaigs - mokėsi už naują pagal naują tvarką. Jei tai bus ne nuo mėnesio pradžios skaityk klausimą nr. 2 , jei tai bus nuo mėnesio pradžios - už atitinkamą grupę, atitinkamą sumą.
   

 2. Prisijungiu ne nuo pilno mėnesio. Kiek man sumokėti?
  Prisijungiant ne nuo pilno mėnesio - abonementas skaičiuojasi taip: mėnesyje likusių treniruočių dienų skaičius padaugintas iš 8 eur. (pvz, prisijungiat paskutinę mėnesio savaitę, kai dar likusios 2 treniruotės. Jums mokėti reikės 2*8eur=16 eur)

   

 3. Ką daryti, jei kažkas nutiko, ir negaliu dalyvauti savo treniruotės laiku?
  Jei negali dalyvauti savo grupės laiku - susisiek asmenine žinute, galėsi prisijungti į kitą grupę, kurioje yra vietos.

   

 4. Kas nutinka su mano abonementu, jei susergu?
  Ligos atveju - kai yra patvirtinimas iš gydytojo - kompensuojame padarydami nuolaidą ateinančio mėnesio abonementui. Pvz, jei prasirgot 2 lapkričio savaites ir praleidot 4 treniruotes - už gruodžio mėnesio abonementą mokėsite 4 * 8 eur = 32 eur mažiau.

   

 5. Kaip prisijungti prie grupinių sveikatingumo treniruočių?
  Pirmas apsilankymas - pasibandymui - nemokamas. Parašykite asmeninę žinutę, kad norėtumėt pabandyti ir pakviesime į treniruotę, kurioje tą savaitę yra vietų.

   

 6. Nenoriu pirkti jokio abonemento, ar galiu prisijungti tik kartais?
  Taip, galite prisijungti tik kažkurioms vienetinėms treniruotėms. Norėdami tai padaryti - susisiekite asmenine žinute, kad sužinotumėte, kuriose treniruotėse yra laisvų vietų. Kaina už vienkartinį prisijungimą 11 eur.

   

 7. Nevisada galiu dalyvauti tais pačiais laikais, ar galiu kiekvieną kartą su skirtinga grupe ateiti?
  Pirmumas tiems, žmonėms, kurie užsiregistravę lankyti atitinkamais pastoviais laikais. Visgi yra galimybė varijuoti savo apsilankymus, jei tai pavyksta suderinti - parašykite asmenine žinute savo poreikius.

   

 8. Ar visada vyks tik “sveikos nugaros” mankšta? Koks treniruočių sudėtingumas?
  Didžiąją dalį treniruočių sudaro “Sveikos nugaros” mankštos. Tačiau, kadangi sportuotojų grupės pastovios, pagal lankančiųjų fizinius pajėgumus ir norus treniruotės gali būti lengvinamos arba sunkinamos. Taip pat, į treniruočių ciklą įtraukiamos ir kitokio pobūdžio treniruotės; pvz. mobilumas ir savimasažai, kvėpavimo mankšta arba funkcinė treniruotė.
   

 9. Negalėjau dalyvauti treniruotėje - ar mano neišnaudotas kartas persikels į kitą mėnesį? ar dėl to kitą mėnesį mokėsiu mažiau?
  Jei negalėjote dalyvauti dėl ligos ir turite nedarbingumo pažymėjimo kopiją - kitą mėnesį sportuosite pigiau, t.y. išminusuosim iš naujo abonemento prasirgtus esamo abonemento kartus.
  Jei nedalyvaujate dėl kažkokių kitų priežasčių - jūsų atsakomybė iš anksto susiderinti su Raminta, su kuria kita grupe galit "atsportuoti". Ne dėl ligos praleisti kartai niekaip nepersikelia į kitą mėnesį ir nėra kompensuojami.

Slucko g. 3, Vilnius

© 2020 Raminta Moves. All rights reserved

 • Facebook
 • Instagram