Penki grupinės mankštos privalumai

Updated: Feb 19, 2020


Kartais pritrūksta motyvacijos sportuoti savarankiškai....ammm...dažniausiai pritrūksta, ar ne? :))) Net įdomu, kokia statistika, kiek žmonių namuose turi įvairaus sportinio inventoriaus: gumų, kamuolių, treniruoklių, hantelių, bet niekad jų ir nepanaudoja? na arba paima į rankas kokius 3 kartus po nusipirkimo? :)))Jei esate vienas iš tų žmonių, kuriems sunku prisiversti sportuoti namuose - grupinių mankštų pagalba galite suformuoti įprotį, išmokti pratimų ir kaip juos atlikti bei gerai praleisti laiką. Štai 5 priežastys, kodėl verta rinktis grupines mankštas:


  1. Pakurstoma motyvacija. Jaučiat kaip apima bendrystės jausmas, kai kartu darot kurį nors sunkų pratimą. Paspirgate norėdami pasivaržyti su kaimynu ant gretimo kilimėlio. Matot, kad ne jums vienai/-am sunku ir susimokę pašnairuojat į trenerį/-ę, kad susiprastų pakeisti pratimą :))

  2. Petenkinami socialiniai poreikiai. Juk su grupe ne tik sportuojate ir klausote pratimų nurodymų, bet ir bendraujate prieš/po treniruotės, persirengimo kambaryje, prie kavos ar arbatos puodelio. Tai puiki proga pasikalbėti, susidraugauti su žmonėmis, kurie irgi rūpinasi savo sveikata ir savijauta.

  3. Tai labai smagu! Tam, kad visiems išeitų atlikti pratimus, kaip įmanoma geriausiai, tenka pasitelkti įmantrius pratimų paaiškinimus ir pavyzdžius. Ypač puiku, kai tai nuskamba kaip pokštas, o jūs besijuokdami net nepastebite, kad tęsiate pratimą jau kokią minutę.

  4. Įvairūs pratimai ir sekos. Grupinės mankštos metu pratimų variacijos ir sekos būna skirtingos. O tai yra vis naujas iššūkis tiek raumenų, tiek nervinei sistemai. Mankštintis nepabosta, raumenys stimuliuojami naujais būdais ir kitą dieną jaučiate, kad sportavote.

  5. Formuojasi įprotis mankštintis. Kai įsipareigojate lankytis mankštose nurodytomis valandomis - sunkiau praleisti užsiėmimą, kūnas pats prašosi į mankštą. Ir jūs norit dar ir dar, ir tampate priklausomas nuo fizinės veiklos amžiams. Muahahaha ha (šitos priklausomybės visiems ir palinkėsiu :D).
Tad jei nežinote, kaip ir nuo ko čia pradėti mankštintis - tiesiog užsirašykite į jums patogioje vietoje ir laiku vykstančias grupines mankštas. Pabandykit, o gal patiks? :)))


51 views

Recent Posts

See All