Raminta Moves sveiko judesio studija, grupinės mankštos, individualios sporto treniruotės, sveika nugara

Privatumo politika

Raminta Moves studijos Privatumo politika


Atnaujinta 2020.02.03

Šia privatumo politika nustatomos asmens duomenų tvarkymo sąlygos naudojantis svetaine  www.ramintamoves.lt.

Lankydamiesi svetainėje patvirtinate, kad sutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis. Jeigu nesutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis, nesinaudokite svetaine ir jos teikiamomis paslaugomis.

Duomenų valdytojas: Raminta Medvedevaitė.

El. pastas: ramintamoves@gmail.com

 

Asmeninės informacijos rinkimas

Asmeninė informacija“ – tai tokia informacija, pagal kurią galima identifikuoti asmenį: vardas/pavardė, pašto adresas, telefono numeris, el. pašto adresas.

Renkama ta asmeninė informaciją, kurią Jūs pateikiate naudodamiesi svetaine, siųsdami užklausas, pildydami anketas, naudodamiesi Studijos paslaugomis, tiesiogiai pateikdami duomenis ar kitaip savo pasirinkimu suteikdami mums. Pateikdami savo asmens duomenis išreiškiate sutikimą, kad jie būtų valdomi laikantis šios Privatumo politikos ir būtų naudojami siekiant įgyvendinti šioje Privatumo politikoje nurodytus tikslus.

 

Jūsų asmeniniai duomenys naudojami šiais tikslais:

 • Įvykdyti tikslus, kuriems jūs pateikėte savo asmeninius duomenis, atsakyti į jūsų užklausas ir įvykdyti Jūsų prašymus;

 • Siųsti naujienlaiškį;

 • Kad galėtume bendrauti su Jums paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo klausimais;

 • Sąskaitų-faktūrų ir kitų dokumentų išrašymui, siuntimui;

 • Norėdami Jus informuoti apie naujienas, paslaugas, pasiūlymus, kurie Jums gali būti aktualūs ir naudingi;

 • Siekiant užtikrinti nuolatinį svetainės tobulinimą, vystymą, paslaugų atnaujinimą;

 • Jūs bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą naudoti jūsų asmeninius duomenis nurodytais tikslais. Tokiu atveju Studijos paslaugos jums nebus teikiamos.

 

Asmeninių duomenų perdavimas trečiosioms šalims

 • – trečiosioms šalims, kurios teikia paslaugas ar yra  Studijos partneriai: tinklalapio tvarkymo/administravimo darbai, duomenų analizė, atsiskaitymų apdorojimas, informacinių technologijų paslaugos, klientų aptarnavimas, el. pašto siuntimo paslaugos, auditas, paslaugų suteikimo tikslai bei kita (trečiosios šalys gauna prieigą prie Jūsų asmens duomenų tam, kad galėtų Studijai/Studijos vardu teikti minėtas paslaugas);

 • – kitais atvejais, kai tai gali būti reikalinga, tinkama ir saugu;

 • Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros ar kitiems sveikatingumo tikslais.

 

Neasmeninės informacijos rinkimas

 • „Neasmeninė informacija“ – tai bet kokia informacija, kuri neatskleidžia asmens tapatybės;

 • Jums naudojantis svetaine renkami bendri duomenys, kurie naudojami statistikos analizei, bendrai charakteristikai, svetainėje pateiktų paslaugų efektyvumo vertinimui ir pan.;

 • Renkama informaciją apie kompiuterį ir apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, įrenginio tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

 • Kadangi neasmeninė informacija neidentifikuoja Jūsų tapatybės, pasiliekame teisę tokią informaciją kaupti, naudoti ir atskleisti ją bet kokiais tikslais.

 

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

 

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Su slapukais susipažinti galite čia: https://support.wix.com/en/article/cookies-and-your-wix-site

Jūs galite bet kada atsisakyti slapukų naudijimo pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Informacija apie tai, kaip atsisakyti slapukų naudojimo lengvai randama internete. Atsisakius slapukų kai kurios svetainės funkcijos gali nebeveikti.

 

Politikos pakeitimai

Svetainės privatumo politika gali būti atnaujinama be išankstinio vartotojų perspėjimo. Jums apsilankius svetainėje po atnaujinimų automatiškai sutinkate su naujomis sąlygomis.

 

Duomenų apsauga

Studija imasi visų techninių, administracinių ir  organizacinių priemonių jūsų duomenų saugumui užtikrinti, tačiau primename, kad nė vienas serveris, mobilus įrenginys nėra visiškai saugūs.

 

Duomenų saugojimo terminai

 • Studija saugo Jūsų informaciją tiek laiko, kiek reikia įvykdyti šiose privatumo sąlygose nurodytus tikslus, nebent įstatymai leistų ar reikalautų kitaip.

 

Atsisakymas, duomenų taisymas ir tesė “būti pamirštam”

 • Norėdami atsisakyti Raminta Moves reklaminių pasiūlymų arba norėdami peržiūrėti, pataisyti ar ištrinti pateiktą informaciją, rašykite el. laišką į ramintamoves@gmail.com arba susisiekite telefonu +370 626 95515.